Cinayetlerden Sonra gelen süreçte herkesin oldukça ılımlı yaklaştığını görüyoruz mevzuya,3 kadın cinayeti aslında bir anlamda PKK'nın artık Fransa'da pekte güvende olmadıklarının bir kanıtı gibiydi..
Fransa barış istemiyor çünkü..?
Fransa'nın ekmek kapısı PKK ,Eğer ki Ilıman bir havayla Terörü bitirmeye meyil ederse silah satımı Fransa için bir anlamda duracak ki onlarda bunun farkında olduğu için şuanda Mali'ye girişlerini arttırdılar..!

Mevzular bu durumdayken Türkiye cephesinde ise haddinden fazla ılıman hava hakim,BDP'li Kışanak ''Bizim Sorunumuz Bayrak Değil,Biz Türk Bayrağını Genellikle Hep Asıyoruz '' Derken Türk Bayrağı önünde konuşuyordu..

Bunun yanında Başbakan İse ılıman konuşmalarla,Tutuklanan askerler hakkında artık kesin bir delil isterken,eğer yoksa serbest bırakılmalarından yana tepki gösteriyordu yargıya.

Durum bu kadar ılımlıyken,Şuanki durumda CHP'nin Irkçılık söylemleri ortada fazlasıyla kabak gibi kaldı,İzmir milletvekili Birgül Ayman'ın ''Kürtlerle Türkler Bir Tutulamaz'' Sözü..Bence tamamen bir hayal kırıklığı ve hatta Başbakanın Gevur İzmir söylemini tamamlayan cinstendi..!
Eğer izmir halkı bu kadına sahip çıkıyorsa,Gevurtan öteye gidemiyecek bir şehri imar ederler baştan..!
Halbuki Bir İzmirli olarak,ben İzmir'i Aydınlık,Hür,Çağdaş Bilirim..
 Ama Malesef Körü körüne bu Chp Sevdası bizi köreltiyor..Kişiye değil,Pariye oy veren bir Ülkeyiz malasef..Bu Yerel seçimlerde de malesef böyle..

İlk önce seçim dersi almalıyız,Sonra ise bu oy oranlarını tekrar gözden geçirmeliyiz..!
Tepkiler: